Jsme tady pro vás, kontaktujte nás

Premium Systems, s.r.o.

Jsme týmem expertů v oblasti bezpečnosti a ochrany. Naší prací je chránit naše klienty před různými formami kybernetických útoků, zabývat se identifikací rizik a tvorbou bezpečnostních opatření, které zajistí bezpečnost IT prostředí a minimalizují možné škody.

Naše práce spočívá také v monitorování různých bezpečnostních hrozeb a vytváření preventivních opatření, která minimalizují rizika škod a přispívají k celkovému zlepšení prostředí ve společnosti.

 

+420 737 353 737

info@premiumsystems.cz

Kontaktujete nás 

Silný tým, který stojí za vámi

Jiří Pudich

CEO / Founder

Jediný majitel a jednatel, který udržuje směr, vizi a hodnoty naší společnosti už téměř 12 let. Je skvělým manažerem s dostatkem zkušeností a technických znalostí z oblasti firemní bezpečnosti a IT. Dokáže přirozeně krotit emoce při nepříjemných a vypjatých chvílích a zajistit tak konstruktivní vývoj situace. Potřebné znalosti v oblasti IT získal za 5 let vedení firmy, která realizovala vývoj, implementaci a správu informačního systému. Dále byl také 2 roky HR manažerem holdingu a celou svou profesní kariéru odstartoval u Policie České republiky. Zde působil 17 let a z počátku se zaměřil na vyšetřování hospodářské kriminality, poté se vypracoval až na vedoucího krajského pracoviště na inspekci. Zde odhaloval trestnou činnost policistů a zaměstnanců PČR.

+420 777 193 577‬
jiri.pudich@premiumsystems.cz

Roman Vontor

Audit & Sales

Pravá ruka jednatele, vždy se dokáže rychle zorientovat v situaci a nacítit se na přání klienta. Nejen že navrhne funkční řešení současného stavu, ale dokáže myslet “za roh” a zefektivnit veškeré postupy. Specializuje se na IT procesy z pohledu bezpečnosti a praktický IT support. Je zodpovědný za vedení forenzních auditů, bezpečnostních konzultací a ekonomických a IT analýz. Má u nás na starosti také tvorbu cenových nabídek, které dokáže nastavit tak, aby dávaly smysl všem zúčastněným. Jeho analytické dovednosti dokládá fakt, že působil v oddělení auditu „velké čtyřky“.

+420 730 574 243‬
roman.vontor@premiumsystems.cz

Jakub Šatánek

IT & Cybersecurity

Komplexní IT správce, který je schopný zajistit plynulý a bezpečný chod všech firemních systémů. Je perfektně zorientovaný v aktuálních trendech a hrozbách, dokáže předvídat potřeby zákazníka do budoucna a pokud možno na to také připravit infastrukturu. S precizností sobě vlastní dokumentuje veškeré své kroky a stav IT ve všech mu svěřených společnostech a při zadaných úkolech. Jeho schopnosti dokazuje fakt, že během téměř 25 let praxe dokázal vybudovat a spravovat systémy pro řízení letového provozu v několika zemích po celém světě.

+420 602 748 128
jakub.satanek@premiumsystems.cz

Petr Dočekal

Systémová integrace

Jsme opravdu rádi, že máme v týmu člověka, který spojuje velmi hluboké znalosti a praktické zkušenosti z oblasti IT a bezpečnostních systémů. Působí u nás v roli experta/konzultanta a jeho hlavním posláním je systémová integrace, která zajišťuje funkčnost a koncepčnost jednotlivých systémů. Pomáhá společnostem inovovat, digitalizovat a především chránit jejich data. Na tuto svou roli se vypracoval díky zkušenostem na pozicích jako je technický ředitel, projektový ředitel a ředitel IT ve dvou rozdílných společnost v každé po dobu 10 let.

+420 737 203 010‬
petr.docekal@premiumsystems.cz

Lenka Rašková

Procesní specialista

Analytická detailistka, která se nevzdá, dokud nevyladí poslední detail každého procesu ve firmě. Protože právě bez těchto detailů by bylo zbytečné vnitřní směrnice vůbec vydávat. Ošlehaná je z 11 let v korporátu, kde působila jako expert změnového týmu a kouč. A také z 9 let ve státním podniku, kde vedla týmy trenérů.

+420 724 468 500‬
lenka.raskova@premiumsystems.cz

Pavla Tkáčová

Bezpečnostní specialista

Zkušenosti se správou bezpečnostních systémů pro holding naučily Pavlu pohlížet na bezpečnost areálů a jiných objektů praktickým okem. Zažila různé formy protiprávní činnosti či poškozování zaměstnavatele, dokáže tak navrhnout efektivní preventivní opatření. Zkušenost má také s vedením týmu recepčních a ostrah.

+420 731 468 074‬
pavla.tkacova@premiumsystems.cz

Lucie Stolaříková

Office manager

Office manažerka s přesahem do personalistiky je prostě skvělá kombinace. Navíc se zkušeností s headhuntingem, HR a se správou pohledávek.

+420 602 669 214
lucie.stolarikova@premiumsystems.cz

Vlastimil Horáček

Bezpečnostně právní specialista

Díky perfektní orientaci v trestním právu a trestním řízení přesně ví, co a jak má při vyšetřování probíhat. Při účasti na vyšetřovaní jako zmocněnec poškozeného, dokáže  taktně, ale důsledně přispívat k objektivnímu průběhu trestního řízení. Společně s Jirkou působil jako vyšetřovatel hospodářské trestné činnosti a u nás je od samého začátku fungování firmy!

+420 739 509 665
vlastimil.horacek@premiumsystems.cz

Petr Šafář

Technik

Technikem se člověk nestane jen tak, technikem se člověk musí narodit. Petr je hodně praktický a manuálně zručný typ, který se nebojí nad řešením montáže nebo nějaké opravy zapřemýšlet a vymyslet funkční návrh a postup. V kombinaci s pečlivostí, smyslem pro detail a pořádkumilovností je vzácným jedincem mezi montážními pracovníky.

+420 724 840 273
petr.safar@premiumsystems.cz

Petr Kopija

Technik

Povedl se nám pěkný husarský kousek a i náš druhý technik se jmenuje Petr. Se stejným pracovním nasazením a precizností doplňuje náš tým realizující montáže. Přesah má i do oblasti bezpečnosti, vystudoval totiž Střední odbornou školu ochrany osob a majetku.

+420 605 580 026
petr.kopija@premiumsystems.cz

Novinky z bezpečného života

Každý den řešíme bezpečnost naších klientů. O zkušenosti a důležité poznatky se s vámi rádi podělíme. 

Jak se nespálit při výběru zaměstnanců

Jak se nespálit při výběru zaměstnanců

Jak u vás probíhá výběr zaměstnanců? Dokážete v průběhu hodinového rozhovoru získat úplný obraz o kandidátovi? Troufáme si říct, že určitě odhalíte hodně věcí, ale zjistit pravou podstatu toho, jestli je uchazeč „ideální“, často vyžaduje daleko hlubší pohled než...

číst více
Co je Disaster Recovery Plan a jak jej psát?

Co je Disaster Recovery Plan a jak jej psát?

Disaster Recovery Plan (DRP), neboli Plán obnovy po havárii je strategický dokument popisující cestu k co nejrychlejšímu obnovení práce po neplánovaném incidentu, který narušil běžné fungování společnosti. V tomto článku se dozvíte, jak postupujeme při tvorbě DRP a co...

číst více