Zabezpečení areálů

Zabezpečíme váš areál, halu nebo továrnu

Dostaneme váš areál technicky pod kontrolu za pomocí kamerového či zabezpečovacího systému – vše s veškerým servisem od A do Z.
Kvalitně provedenou vstupní analýzou zjistíme, jaký typ zabezpečení je pro vás vhodný, a navrhneme komplexní bezpečnostní řešení na míru. Vlastníme unikátní a jedinečný Rapax systém, který se postará o bezpečnost stavenišť a ochranu vašeho majetku.

O jaké klienty se staráme

Firemní bezpečnost a zabezpečení

Vytěžování dat z kamerového systému představuje proces, který umožňuje analyzovat obrazové informace zaznamenané kamerami a následně je umožňuje využít pro různé účely. Provádíme návrh, realizace, úpravy/opravy kamerových systémů, dále také vytěžování dat či servis. Máme mnohaleté zkušenosti z firemní bezpečnosti a uskutečnili jsme desítky úspěšných realizací zabezpečení.

Zabezpečení stavenišť

Chcete mít stavbu domu, firmy či jiného objektu pod kontrolou? Zabezpečíme staveniště za pomocí našeho unikátního Rapax systému, který slouží k detekci porušení bezpečnosti, rozpoznávání tváří nebo objektů. Rapax v kombinaci s instalací elektronického zabezpečovacího systému zajišťují kompletní elektronické zabezpečení areálů, domů, bytů, odloučených lokalit a jiných prostor.

Zabezpečení firem, kanceláří, prodejen

Stejně kvalitně dokážeme zabezpečit vaši prodejnu, kancelář či firmu. Vytvoříme pro vás unikátní řešení na míru dle vašich individuálních potřeb a požadavků. Ochrana firmy je pro nás na prvním místě.

Inteligentní kamerový systém

Díky videoanalýze obrazu dokážeme posunout kamerové systémy ještě dále a vytěžit z nich maximum. Díky našemu jedinečnému systému Avex dokážeme rozpoznávat vozidla a řídit tak vjezdy a výjezdy. Dokážeme měřit rychlost v areálu, detekovat přestupky a přispívat tak ke zvýšení bezpečnosti v dopravě. Tím ale možnosti využití Avexu rozhodně nekončí.

100 + úspěšných realizací

Využíváme moderní technologie

12 let zkušeností

Jsme certifikovanými montážními partnery AJAXu

Bezpečnostní audit a analýzy

Zhodnotíme, v jakém stavu se vaše zabezpečení nachází, a pokud nalezneme prostor pro zlepšení, tak vám vše srozumitelně vysvětlíme a společně sestavíme harmonogram rozvoje vaší firemní bezpečnosti. Máme zkušený tým specialistů, který se v oboru pohybuje více než 10 let. Díky bohatým zkušenostem dokážeme doporučit několik variant postupů.

Roman Vontor

Audit & Sales

Pravá ruka jednatele, vždy se dokáže rychle zorientovat v situaci a nacítit se na přání klienta. Nejen že navrhne funkční řešení současného stavu, ale dokáže myslet “za roh” a zefektivnit veškeré postupy. Specializuje se na IT procesy z pohledu bezpečnosti a praktický IT support. Je zodpovědný za vedení forenzních auditů, bezpečnostních konzultací a ekonomických a IT analýz. Má u nás na starosti také tvorbu cenových nabídek, které dokáže nastavit tak, aby dávaly smysl všem zúčastněným. Jeho analytické dovednosti dokládá fakt, že působil v oddělení auditu „velké čtyřky“.

+420 730 574 243‬
roman.vontor@premiumsystems.cz