Zjišťujeme fraudy

Pomůžeme objasnit a zamezit všem nekalostem

Zjišťujeme

fraudy

Osvětlíme podvody, zpronevěry, krádeže a další situace za hranou

Kontrolujeme

IT

Pomůžeme vám se Cyber Security, která je dnes nedílnou součástí každé firmy

Zabezpečujeme

areály

Dostaneme váš areál pod kontrolu pomocí zabezpečovacího systému

Jsme tady pro vás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus faucibus molestie nisl. In dapibus augue non sapien. Integer in sapien. Aliquam ornare wisi eu metus. Fusce wisi. Maecenas sollicitudin. 

Jiří Pudich

Jiří Pudich

Pozice

‭+420 777 193 577‬

jiri.pudich@premiumsystems.cz

Kontaktujete nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus faucibus molestie nisl. In dapibus augue non sapien. Integer in sapien. Aliquam ornare wisi eu metus. Fusce wisi. Maecenas sollicitudin. Quisque tincidunt scelerisque libero. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Jsme tady pro vás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus faucibus molestie nisl. In dapibus augue non sapien. Integer in sapien. Aliquam ornare wisi eu metus. Fusce wisi. Maecenas sollicitudin. 

Jiří Pudich

Pozice

‭+420 777 193 577‬

jiri.pudich@premiumsystems.cz

Kontaktujete nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus faucibus molestie nisl. In dapibus augue non sapien. Integer in sapien. Aliquam ornare wisi eu metus. Fusce wisi. Maecenas sollicitudin. Quisque tincidunt scelerisque libero. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Jiří Pudich

CEO / Founder

Jediný majitel a jednatel, který udržuje směr, vizi a hodnoty naší společnosti už téměř 12 let. Je skvělým manažerem s dostatkem zkušeností a technických znalostí z oblasti firemní bezpečnosti a IT. Dokáže přirozeně krotit emoce při nepříjemných a vypjatých chvílích a zajistit tak konstruktivní vývoj situace. Potřebné znalosti v oblasti IT získal za 5 let vedení firmy, která realizovala vývoj, implementaci a správu informačního systému. Dále byl také 2 roky HR manažerem holdingu a celou svou profesní kariéru odstartoval u Policie České republiky. Zde působil 17 let a z počátku se zaměřil na vyšetřování hospodářské kriminality, poté se vypracoval až na vedoucího krajského pracoviště na inspekci. Zde odhaloval trestnou činnost policistů a zaměstnanců PČR.

+420 777 193 577‬
jiri.pudich@premiumsystems.cz

Roman Vontor

Borec

Pravá ruka jednatele, vždy se dokáže rychle zorientovat v situaci a nacítit se na přání klienta. Nejen že navrhne funkční řešení současného stavu, ale dokáže myslet “za roh” a zefektivnit veškeré postupy. Specializuje se na IT procesy z pohledu bezpečnosti a praktický IT support. Je zodpovědný za vedení forenzních auditů, bezpečnostních konzultací a ekonomických a IT analýz. Má u nás na starosti také tvorbu cenových nabídek, které dokáže nastavit tak, aby dávaly smysl všem zúčastněným. Jeho analytické dovednosti dokládá fakt, že působil v oddělení auditu „velké čtyřky“.

+420 730 574 243‬
roman.vontor@premiumsystems.cz

Jakub Šatánek

IT & Cybersecurity

Komplexní IT správce, který je schopný zajistit plynulý a bezpečný chod všech firemních systémů. Je perfektně zorientovaný v aktuálních trendech a hrozbách, dokáže předvídat potřeby zákazníka do budoucna a pokud možno na to také připravit infastrukturu. S precizností sobě vlastní dokumentuje veškeré své kroky a stav IT ve všech mu svěřených společnostech a při zadaných úkolech. Jeho schopnosti dokazuje fakt, že během téměř 25 let praxe dokázal vybudovat a spravovat systémy pro řízení letového provozu v několika zemích po celém světě.

+420 602 748 128
jakub.satanek@premiumsystems.cz

Petr Dočekal

Systémová integrace

Jsme opravdu rádi, že máme v týmu člověka, který spojuje velmi hluboké znalosti a praktické zkušenosti z oblasti IT a bezpečnostních systémů. Působí u nás v roli experta/konzultanta a jeho hlavním posláním je systémová integrace, která zajišťuje funkčnost a koncepčnost jednotlivých systémů. Pomáhá společnostem inovovat, digitalizovat a především chránit jejich data. Na tuto svou roli se vypracoval díky zkušenostem na pozicích jako je technický ředitel, projektový ředitel a ředitel IT ve dvou rozdílných společnost v každé po dobu 10 let.

+420 737 203 010‬
petr.docekal@premiumsystems.cz

Lenka Rašková

Procesní specialista

Analytická detailistka, která se nevzdá, dokud nevyladí poslední detail každého procesu ve firmě. Protože právě bez těchto detailů by bylo zbytečné vnitřní směrnice vůbec vydávat. Ošlehaná je z 11 let v korporátu, kde působila jako expert změnového týmu a kouč. A také z 9 let ve státním podniku, kde vedla týmy trenérů.

+420 724 468 500‬
lenka.raskova@premiumsystems.cz

Pavla Tkáčová

Bezpečnostní specialista

Zkušenosti se správou bezpečnostních systémů pro holding naučily Pavlu pohlížet na bezpečnost areálů a jiných objektů praktickým okem. Zažila různé formy protiprávní činnosti či poškozování zaměstnavatele, dokáže tak navrhnout efektivní preventivní opatření. Zkušenost má také s vedením týmu recepčních a ostrah.

+420 731 468 074‬
pavla.tkacová@premiumsystems.cz

Lucie Stolaříková

Office manager

Office manažerka s přesahem do personalistiky je prostě skvělá kombinace. Navíc se zkušeností s headhuntingem, HR a se správou pohledávek.

+420 602 669 214
lucie.stolarikova@premiumsystems.cz

Vlastimil Horáček

Bezpečnostně právní specialista

Díky perfektní orientaci v trestním právu a trestním řízení přesně ví, co a jak má při vyšetřování probíhat. Dokáže tak taktně, ale důsledně navádět vyšetřovatele při provádění jednotlivých úkonů. Společně s Jirkou působil jako vyšetřovatel hospodářské trestné činnosti a u nás je od samého začátku fungování firmy!

+420 739 509 665
vlastimil.horáček@premiumsystems.cz

Petr Šafář

Technik

Technikem se člověk nestane jen tak, technikem se člověk musí narodit. Petr je hodně praktický a manuálně zručný typ, který se nebojí nad řešením montáže nebo nějaké opravy zapřemýšlet a vymyslet funkční návrh a postup. V kombinaci s pečlivostí, smyslem pro detail a pořádkumilovností je vzácným jedincem mezi montážními pracovníky.

+420 724 840 273
petr.safar@premiumsystems.cz

Petr Kopia

Technik

Povedl se nám pěkný husarský kousek a i náš druhý technik se jmenuje Petr. Se stejným pracovním nasazením a precizností doplňuje náš tým realizující montáže. Přesah má i do oblasti bezpečnosti, vystudoval totiž Střední odbornou školu ochrany osob a majetku.

+420 605 580 026
petr.kopia@premiumsystems.cz

Celosvětově

Nekalosti se týkají každého z nás. Pomůžeme tyto hrozby snížit.

%

DOTÁZANÝCH SPOLEČNOSTÍ UVEDLO, ŽE SE V POSLEDNÍCH 2 LETECH SETKALY S PODVODEM.

%

nahlášených trestných činů bylo spácháno externími pachateli.

%

SPOLEČNOSTí S NASTAVENou prevencí SNÍŽILY POČET PODVODŮ O 42 %.

%

nahlášených loupeží bylo spácháno interními pachateli.

Je ten správný čas na

bezpečnost

Premium Systems, s.r.o.

Jsme týmem expertů v oblasti bezpečnosti a ochrany. Naší prací je chránit naše klienty před různými formami kybernetických útoků, zabývat se identifikací rizik a tvorbou bezpečnostních opatření, které zajistí bezpečnost IT prostředí a minimalizují možné škody.

Naše práce spočívá také v monitorování různých bezpečnostních hrozeb a vytváření preventivních opatření, která minimalizují rizika škod a přispívají k celkovému zlepšení prostředí ve společnosti.

let na trhu

vyřešených případů

zabezpečených objektů

Zjišťujeme fraudy

Pomůžeme objasnit a zamezit všem nekalostem

Naším unikátním know-how osvětlíme podvody, zpronevěry, krádeže a další situace za hranou, které nastaly ve vaší společnosti. Postup společně konzultujeme a volíme dle aktuální situace, pracujeme v terénu. Po odkrytí situace zvědomíme výsledky, věci dotahujeme do konce. V případě volby podání trestního oznámení toto oznámení vypracujeme, podložíme důkazy a dohlédneme na postup PČR, které poskytneme součinnost z pozice zmocněnce.

 

%

Úspěšnost v odhalení

Kontrolujeme IT

Vaše IT budete mít pod kontrolou a získáte jistotu

Pokud do vaší společnosti přicházíme za krizové situace, je to nejčastěji z důvodu úspěšného ransomware útoku, kdy je otřeseno fungování firmy. Zajistíme obnovení chodu společnosti vyjednáváním s útočníky, dále záchranou dat a nasazením technologie na účinnou obranu. Další krizovou situací bývá odchod IT admina. Pomůžeme vám překlenout dobu bez admina, čímž vznikne prostor pro výběr kvalitní náhrady, kterou vám dokážeme vyhledat.

Dále vstupujeme do firmy jako supervizoři a poskytujeme zpětnou vazbu k úrovni Cyber Security, o fungování celého IT sektoru, jeho koncepčnosti a kontrolujeme nákupy v něm. Dále provádíme jednorázový Cyber Security Scan nebo IT školení uzpůsobeno pro majitele či zaměstnance. Speciálními činnostmi jsou penetrační testování a testovací phishingové útoky, protože skutečný zážitek u vašich zaměstnanců nic nenahradí.

 

Whistleblowing

The Whistleblower vyřešíme za vás

Whistleblowing je hlášení nezákonných, škodlivých nebo nesprávných činů vedoucích zaměstnanců nebo jiných organizací. Whistleblower může být kdokoli, kdo je obeznámen s takovým chováním, včetně zaměstnanců, zákazníků, dodavatelů a veřejnosti.

Firmy musí, podle směrnice EU, mít systém whistleblowingu, protože může pomoci odhalit a napravit nesprávné chování. Whistleblowing může také pomoci zlepšit důvěru a transparentnost mezi firmami a jejich zaměstnanci, zákazníky a veřejností.

Systém whistleblowingu by měl být bezpečný a důvěrný. Zaměstnanci by měli být schopni snadno a rychle hlásit nesprávné chování bez obav ze sankcí. Systém whistleblowingu by měl být také efektivní.

Systém whistleblowingu může být cenným nástrojem pro firmy, které chtějí vytvořit kulturu důvěry a transparentnosti.

Zabezpečujeme areály

Malý nebo velký areál? Zabezpečíme vše

Dostaneme váš areál pod kontrolu. A to technicky pomocí kamerového či zabezpečovacího systému – vše s veškerým servisem od návrhu, realizace, úprav/oprav a vytěžování. Použít k tomu můžeme např. náš jedinečný rapax systém. Dále dokážeme samotné procesy zautomatizovat pomocí systému avex.

Rapax system

Mobilní a nezávislá ochrana vašeho majetku. Kamerový systém navržen pro
maximální využití, který je díky chytré konstrukci naprosto mobilní. Můžete ho kamkoli umístit a kdykoli převézt na jiné místo. 

Avex system

Pokročilá analýza obrazu. Zvýšíme hodnotu vašeho kamerového systému, kdy zpracujeme data z vaší již vybudované nebo připravované kamerové sítě.

Procesy a směrnice 

Jen vydání směrnice či stanovení procesu nestačí. Zpracujeme a vydáme pro vás pravidla šitá na míru dle vašich podmínek. Dohlédneme na jejich pochopení zaměstnanci, dodržování a aktuálnost.

Čím se řídíme

Vzájemný respekt, férovost, otevřenost a profesionalita, to jsou hlavní osobnostní kritéria všech zaměstnanců. Naše zásady chování zahrnujeme i do smluvních vztahů s obchodními partnery. Obchodních cílů se snažíme dosahovat výhradně pomocí legálních a eticky přípustných prostředků. Totéž očekáváme od našich partnerů. Rovněž dbáme, aby při naší činnosti nedocházelo ke střetu zájmů.

Sumarizujeme dostupná fakta

Vyhledáváme, agregujeme a následně sumarizujeme legálně dostupná data, z nichž neděláme žádné subjektivní závěry zkreslené o případné domněnky, pocity či předsudky, nehodnotíme. Pouze předkládáme ucelené informace v souvislostech.

Držíme se etických principů

Před přijetím jakékoliv kauzy posuzujeme její etické hranice z hlediska morálně relevantních norem
a pečlivě dbáme na to, abychom je svou činností neporušovali.

Všechny informace jsou u nás v bezpečí

Klientům garantujeme striktní zachování mlčenlivosti a diskrétnosti při nakládání s citlivými informacemi. Veškerá data jsou zpracovávána a ukládána tak, aby nedošlo k jejich zneužití.

Vylepšujeme

Nestačí nám povrchní znalosti. Problematiku do hloubky zkoumáme, vzděláváme se jak v progresivních technologiích, tak v oborových novinkách, pracujeme dle předem jasně definovaných procesů.

Řídíme se nejen srdcem

Každý den řešíme věci, které jsou velice citlivé, je pro nás tak důležitá vnímavost a ochrana.

Novinky z bezpečného života

Každý den řešíme bezpečnost naších klientů. O zkušenosti a důležité poznatky se s vámi rádi podělíme. 

Jak na Whistleblowing – My jsme připraveni! A co vy?

Jak na Whistleblowing – My jsme připraveni! A co vy?

Aktuálně jsme dokončili zadání jedné průmyslové výrobní a logistické firmy k prověření podnětu skupiny zaměstnanců upozorňujících na možné manipulace při výběrových řízeních organizovaných interním týmem projektového manažera.   Našemu týmu se podařilo podrobně...

číst více