Stojíme na vaší straně

Jsme specialisté na bezpečnost. Jsme tu proto, abyste se cítili bezpečně jak v podnikání, tak v soukromí.

Jirka

Zodpovědný za vedení týmu, konzultace a komunikaci s klienty, organizaci, strategii a taktiku. Ekonomické vzdělání, policejní vzdělání, specializační kurzy na finanční, hospodářskou kriminalitu, korupci a vnitřní vyšetřování. Celkem 17 let v bezpečnostních sborech (Policie ČR na všech úrovních, policejní inspekce). Následující 10ti leté působení v oblastech firemní bezpečnosti s přesahy do HR a IT.

jirka@premiumsystems.cz

Roman

Ekonom, s minulostí v oddělení auditu „velké čtyřky“. Specializace na IT procesy z pohledu bezpečnosti a praktický IT support. Zodpovědný za vedení forenzních auditů, bezpečnostních konzultací a ekonomických a IT analýz.

roman@premiumsystems.cz

Pavla

Absolventka Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava. Jejím úkolem je zajistit bezpečnost ve svěřených objektech jak po technické, tak i personální stránce. Za využití kombinace dostupných technologií jí neunikne ani myška :). Řeší požadavky na kamerové systémy, elektronické zabezpečovací, přístupové a podobné systémy, GPS monitoring apod.. Vše od návrhů po instalace, konzultace a komunikaci s klienty na denní bázi.

pavla@premiumsystems.cz

Vlastimil

Celoživotní vyšetřovatel, jeden z nejlepších vůbec. Specialista na trestní řízení, zodpovědný za analýzy, strategii a taktiku zadaných případů. Komunikuje s poškozenými subjekty i fyzickými osobami, s orgány činnými v trestním řízení a s dalšími orgány státní správy.

vlastimil@premiumsystems.cz

Lenka

Díky mnohaleté zkušenosti s vedením změnového týmu ve velkém korporátu je Lenka zkušená hráčka na poli vnitřních předpisů. Do detailu popisuje a nastavuje procesy ve firmách, vylepšuje a zefektivňuje postupy. U pohovoru, který vede, dokáže odhalit kdejakou 13 komnatu.

 

lenka@premiumsystems.cz

Michal

I my potřebujeme kvalitního technika s velkým přehledem. Navíc je dvojnásobným doktorandem na Vysoké škole Báňské.

 

michal@premiumsystems.cz

Darina

Naše specialistka na procesy v personalistice a mzdách. Úžasná v komunikaci.

 

darina@premiumsystems.cz

To

… A některé z nás znát nemusíte  🙂

 

 

 

 

info@premiumsystems.cz

O nás

V našem oboru jako Premium Systems, s.r.o. působíme již od roku 2011.

Jsme tým složený z osobností s dlouholetými zkušenostmi z bezpečnostních sborů, postupně doplněný o specialisty z hlavních oblastí bezpečnosti. Jsme schopni reagovat na situace vyžadující přesah odbornosti z oblastí personalistiky a HR, IT, účetnictví a auditu, výroby, obchodu a služeb. Naše zkušenosti s problematikou bezpečnosti jsou povětšinou celoživotní.   

Nejlepší jsme v citlivém zhodnocení jakkoli vyhrocených situací v životech firem i jednotlivců a následném navržení adekvátních opatření. Oproti bezpečnostním konzultantům pak tato opatření nasazujeme a prakticky využíváme.  

let na trhu

vyřešených případů

členů týmu

zabezpečených objektů