Šifrování mailové komunikace

21.09.2018

Jedním z hlavních témat naší činnosti je bezpečnost a ochrana informací. Proto se náš tým zaměřuje mimo jiné i na moderní technologie v oblasti šifrování mailové komunikace.


Stále se nečekaně často setkáváme například se situací, kdy IT správci nebo i někteří jiní zaměstnanci ve firmách mají možnost přímého přístupu do mailové komunikace svých kolegů, či dokonce majitele nebo členů managementu.Do současné doby jsme využívali osvědčený systém na platformě Open PGP šifrování, které je možno nadále považovat za bezpečný způsob vzájemné mailové komunikace.Tento základní systém však v současné době malinko upozaďuje uživatelský komfort, a to z těchto důvodů:
Výběr dodavatele vhodnějšího šifrovacího systému nové úrovně řešil náš tým v posledním období. Testovali jsme celkem 12 systémů, z toho 1 domácí a 11 zahraničních (Německo, Švýcarsko, USA).Nastaveným parametrům a požadavkům nejlépe vyhověl systém VIRTRU od americké SW firmy. Jako rozhodující charakteristiky a trumfy tohoto řešení vnímáme především:

Kontakt

Společně najdeme řešení. Ozvěte se nám.

+420 597 454 602
Telefon
info@premiumsystems.cz
Premium Systems, s.r.o.

Ostrava

Vítkovická 3083/1
702 00 Ostrava

Olomouc

Rolsberská 638/66
779 00 Olomouc

Praha

River Garden
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4