Jak chránit naše děti?

21.09.2018

Je po letních prázdninách a dovolených, přesto často dostáváme otázku: „co můžeme udělat pro ochranu našich dětí, když jsou pořád na tom telefonu".


Skutečnost, že informační a komunikační technologie obklopují naše děti a staly se běžnou součástí jejich života, musíme brát jako fakt, ať už se nám tato skutečnost líbí nebo nelíbí. Pro každého, komu není lhostejné, co se na zařízeních našich dětí děje, doporučujeme podívat se na www.kaspersky.cz/safe-kids

Vybírali a testovali jsme možná řešení a aplikace různých výrobců. Nakonec nás nejvíce zaujala a můžeme doporučit poměrně propracovanou aplikaci od producenta bezpečnostního softwaru – firmy Kaspersky. Tato testovaná aplikace v režimu zdarma i „za pár kaček“ nabízí výborné nástroje umožňující základní dohled nad aktivitami a zařízeními našich dětí. Aplikace umožňuje v plné verzi monitoring komunikace, ověření polohy, ochranu před on-line riziky, filtrování obsahu (co je určené opravdu pro děti), omezení doby užívání a další užitečné funkce. Z vlastních zkušeností doporučujeme instalaci takové aplikace probrat s dětmi a vysvětlit jim všechny důvody a funkce.
  
Odzkoušeno a testováno na vlastních dětech týmem Premium Systems.

Kontakt

Společně najdeme řešení. Ozvěte se nám.

+420 597 454 602
Telefon
info@premiumsystems.cz
Premium Systems, s.r.o.

Ostrava

Vítkovická 3083/1
702 00 Ostrava

Olomouc

Rolsberská 638/66
779 00 Olomouc

Praha

River Garden
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4